• TÜM GEZİLER
  • BODRUM EXCURSIONS
  • FETHİYE EXCURSIONS
  • İSTANBUL EXCURSIONS
  • KUŞADASI EXCURSIONS
  • MARMARİS EXCURSIONS
Özel Tekne Turu - Fethiye

FİYAT VE MÜSAİTLİK İÇİN LÜTFEN BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN.

Gün için kaçmak istiyorum…. O zaman özel bir tekne turundan başka bir yere bakmayın. Sadece tekneyle ulaşılabilen tenha koyları keşfederken, Akdeniz'in berrak sularından Fethiye'nin güzel sahil şeridinin keyfini çıkarın. Düzenli yüzme molaları ile denizde tam bir gün geçirin, panoramik manzaraya hayran kalın. Bir grup arkadaş veya aile ile geçirmek için mükemmel bir gün, Belki Doğum Günü veya Yıldönümü gibi özel bir günü kutluyor olacaksınız - neden bu olayı bir pasta veya balonla biraz daha özel hale getirmiyorsunuz? Kaptanınız sizin için lezzetli bir barbekü öğle yemeği hazırlarken, şnorkelle yüzme fırsatı ile yüzme molaları arasında güvertede rahatlayın ve güneşlenin.
0Kişi Başı
Özel Tekne Turu - Fethiye

FİYAT VE MÜSAİTLİK İÇİN LÜTFEN BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN.

Gün için kaçmak istiyorum…. O zaman özel bir tekne turundan başka bir yere bakmayın. Sadece tekneyle ulaşılabilen tenha koyları keşfederken, Akdeniz'in berrak sularından Fethiye'nin güzel sahil şeridinin keyfini çıkarın. Düzenli yüzme molaları ile denizde tam bir gün geçirin, panoramik manzaraya hayran kalın. Bir grup arkadaş veya aile ile geçirmek için mükemmel bir gün, Belki Doğum Günü veya Yıldönümü gibi özel bir günü kutluyor olacaksınız - neden bu olayı bir pasta veya balonla biraz daha özel hale getirmiyorsunuz? Kaptanınız sizin için lezzetli bir barbekü öğle yemeği hazırlarken, şnorkelle yüzme fırsatı ile yüzme molaları arasında güvertede rahatlayın ve güneşlenin.
0Kişi Başı
Özel Tekne Turu

FİYAT VE MÜSAİTLİK İÇİN LÜTFEN BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN.

Gün için kaçmak istiyorum…. O zaman özel bir tekne turundan başka bir yere bakmayın. Sadece tekneyle ulaşılabilen tenha koyları keşfederken, Ege Denizi'nin berrak sularından Marmaris'in güzel sahil şeridinin keyfini çıkarın. Düzenli yüzme molaları ile denizde tam bir gün geçirin, panoramik manzaraya hayran kalın. Bir grup arkadaş veya aile ile geçirmek için mükemmel bir gün, Belki Doğum Günü veya Yıldönümü gibi özel bir günü kutluyor olacaksınız - neden bu olayı bir pasta veya balonla biraz daha özel hale getirmiyorsunuz? Kaptanınız sizin için lezzetli bir barbekü öğle yemeği hazırlarken, şnorkelle yüzme fırsatı ile yüzme molaları arasında güvertede rahatlayın ve güneşlenin.
0Kişi Başı
Dalış

Ege'nin berrak sularını keşfedin ve sualtı dünyasının güzelliklerini keşfetmeyi hatırlamak için bir macerada bize katılın. Ekibimiz, sizi muhteşem deniz yaşamı, mercan resifleri, bitkiler ve koylarla tanıştıran deniz altındaki büyülü dünyayla tanıştırmak için can atıyor. Tam ekipman ve dalış ustalarımızın doğrudan gözetimi ile 2 dalış (her biri yaklaşık 20 dakika) yaşayacaksınız. Ayrıca dalış yapmadığınız zamanlarda yüzmek, şnorkelle yüzmek ve güneşlenmek için bolca vaktiniz olacak. İlk Kez Dalıcılara ve Yeni Başlayanlara ilk olarak ekipman, güvenlik ve su altı işaret dili hakkında gemide teorik bir eğitim verilir. Pratik eğitim ve yüzeyde yapılan nefes egzersizinin ardından yeni başlayanlar sualtına el usulü ile el ile götürülür. Her metrede yeterince uzun duraklamalarla kademeli bir iniş, yeni başlayanların kendinden emin ve rahat hissetmesini sağlar. Üçüncü metrede dibe ulaşırsınız ve ikinci eğitmen fotoğraflarınızı ve videolarınızı çekerken (isteğe bağlı satın alın) balıkları besleyebilirsiniz. Bu zamana kadar kendinizi rahatlamış, kendinden emin ve adanın etrafında daha derin bir seviyede yüzmeye hazır hissedeceksiniz (yeni başlayanlar için maksimum derinlik 6 metredir). Eğitmeniniz, elbisenizin havasını, istenilen derinlikte asılı kalmanız için hassas bir şekilde ayarlar. Yerçekimi yok, endişe yok, sadece sizi kucaklayan güzel dünyaya hayran kalın. Günün sonunda, size maceranızı hatırlatmak için bir PADI başlangıç sertifikası alacaksınız. Altı metrelik dalış (isterseniz daha sığ da kalabilirsiniz) öğleden sonraki seansta başka bir noktada tekrarlanır. İkinci dalış, daha fazla keşif ve farklı deneyimler içerir. Sertifikalı Dalgıçlar ise arkadaş eğitmenleriyle birlikte sertifikalarına bağlı olarak daha derin seviyelerin keyfini çıkarabilirler. Bunlar, iki farklı yerde iki dalıştan (her biri maksimum 35 - 40 dakika) oluşacaktır. Marmaris, deneyimli dalgıçlar için sualtı mağaraları, resifler ve batıklar sunan çeşitli mükemmel dalış olanaklarına sahiptir. Dalış yapmak istemeyenler güne 'Ziyaretçi' olarak katılabilir ve teknenin sunduğu tüm imkanların tadını çıkarabilirler. PADI ve CMAS kursları mevcuttur. Süre: Yaklaşık 7 saat ( 10:00 - 17:00 arası - Saatlerin yalnızca rehberlik amaçlı olduğunu ve değişebileceğini lütfen unutmayın.
522,42Kişi Başı
Ölüdeniz'de Yamaç Paraşütü

BU EŞSIZ MANZARAYI GÖKYÜZÜNDEN DENEYIMLEYIN………..

Yamaç paraşütü uçuşu için Babadağ (Baba Dağı) gibi muhteşem bir zeminden kalkış yapmak için bu nadir fırsat, 360 derecelik heyecan verici dönüşler, kanat geçişleri ve hatta inişi uzatabilecek termal akışlar yaşayacaksınız, bu birçokları için bir rüyadır. Hem dağların hem de ünlü Ölü Deniz Lagunu'nün bu muhteşem manzarasına hayran kalarak, bulutların üzerinde ve pilotunuzla zarif bir şekilde süzüldüğünüzü hayal edin. Ölüdeniz'de yamaç paraşütü yaparken sanılanın aksine bir dağdan atlamazsınız, sadece birkaç adımlık bir koşuya çıkmak ve daha sonra havadan yukarı çıkmak, bu unutulmaz deneyimi kucaklamaya hazırlan.. Tüm pilotlar, Babadağ sıradağlarından yılların yamaç paraşütü tecrübesine sahip profesyonellerdir. Pilotla birlikte uçmak için kesinlikle deneyim gerekmemektedir, her şey profesyonel ve deneyimli bir pilotun kontrolündedir. Uçuşunuz sırasında Türkiye'nin en çok fotoğraflanan plajlarından birinde uçacaksınız, toplam havada kalma süresi 30 – 45 dakika, gün içindeki termikler nedeniyle birçok kez değişiklik gösteriyor. Ölüdeniz plajına inmek, Babadağ Dağı'ndan kalkış yapmak kadar kolaydır - hızlı bir düşüş değil, sadece yumuşak bir iniş, pilotunuz önce yere değen yolu yönetiyor, ardından sizi takip ediyor!....
3.517,75Kişi Başı
Fethiye At Safari Turu

DOĞA İÇERİSİNDE FARKLI BİR HEYECAN YAŞAMAYA HAZIR MISINIZ ?

Binicilik deneyiminiz iki doğal yoldan birinde olacak: ya güzel Ölüdeniz lagününün üzerinde ya da atmosferik Kaya (hayalet) köyü. İster çam ormanlarında ister dağ yollarında gezin, muhteşem manzaranın keyfine varacaksınız! Tüm binicilik standartları için atlar ve midilliler mevcuttur ve baretler sağlanmaktadır. Binicilik becerilerini geliştirmek isteyenler için dersler mevcuttur. Bu, her yaş için uygun bir aktivitedir ve rekabetçi fiyatlarımıza transferler dahildir. Kaya Köyü'ne giden yolda çam ormanları arasında ve dağ yollarında gezinerek yerel kırsalın huzur ve güzelliğinin tadını çıkarın. Süre: Yaklaşık 3,5 - 4 saat ( 08:30 - 12:30 arası - Saatlerin yalnızca rehberlik amaçlı olduğunu ve değişebileceğini lütfen unutmayın )
525,04Kişi Başı
Ölüdeniz Korsan Tekne Turu

Kelebekler Vadisi, Camel Plajı, Soğuk Su Kaynağı, Akvaryum Koyu, St Nicholas Adası ve Mavi Mağara gibi çevredeki güzel koyları ziyaret etmek için Ölüdeniz Korsanları ile Dragon Korsan Gemisi ile güne yelken açın. Ejderha Korsan Gemisi her yaş için uygundur ve eğlenceli bir su kaydırağı ve köpük partisi içerir. Küçük korsanlarınız, gemideki korsanlar tarafından yüzlerini boyayabilir. Dragon Pirate Ship, doğum günü partileri veya özel etkinlikler için ideal bir mekandır.
525,04Kişi Başı
Ölüdeniz'de Yamaç Paraşütü

BU EŞSİZ MANZARAYI GÖKYÜZÜNDEN DENEYİMLEYİN………..

Yamaç paraşütü uçuşu için Babadağ (Baba Dağı) gibi muhteşem bir zeminden kalkış yapmak için bu nadir fırsat, 360 derecelik heyecan verici dönüşler, kanat geçişleri ve hatta inişi uzatabilecek termal akışlar yaşayacaksınız, bu birçokları için bir rüyadır. Hem dağların hem de ünlü Ölü Deniz Lagunu'nün bu muhteşem manzarasına hayran kalarak, bulutların üzerinde ve pilotunuzla zarif bir şekilde süzüldüğünüzü hayal edin. Ölüdeniz'de yamaç paraşütü yaparken sanılanın aksine bir dağdan atlamazsınız, sadece birkaç adımlık bir koşuya çıkmak ve daha sonra havadan yukarı çıkmak, bu unutulmaz deneyimi kucaklamaya hazırlan.. Tüm pilotlar, Babadağ sıradağlarından yılların yamaç paraşütü tecrübesine sahip profesyonellerdir. Pilotla birlikte uçmak için kesinlikle deneyim gerekmemektedir, her şey profesyonel ve deneyimli bir pilotun kontrolündedir. Uçuşunuz sırasında Türkiye'nin en çok fotoğraflanan plajlarından birinde uçacaksınız, toplam havada kalma süresi 30 – 45 dakika, gün içindeki termikler nedeniyle birçok kez değişiklik gösteriyor. Ölüdeniz plajına inmek, Babadağ Dağı'ndan kalkış yapmak kadar kolaydır - hızlı bir düşüş değil, sadece yumuşak bir iniş, pilotunuz önce yere değen yolu yönetiyor, ardından sizi takip ediyor!.... Bu gezi için Marmaris'ten Fethiye'ye ya şirketimiz tarafından düzenlenen transfer ya da halk otobüsü ile seyahat edeceksiniz. Süre Yaklaşık 10 saat 10:30 - 20:30 arası - Saatlerin yalnızca rehberlik amaçlı olduğunu ve değişebileceğini lütfen unutmayın.
3.517,75Kişi Başı
Fethiye Quad Safari

ADRENALIN VE EĞLENCE DOLU YARIM GÜNLÜK ETKINLIK !

Sadece yarım saatlik bir yolculukla şehrin mekanik karmaşasını geride bırakarak, Buggy üstünde, yanı başınızdan akıp giden dingin doğayı izlerken bulmak istemez miydiniz? Fethiye bölgesinde sadece Buggy gezilerine tahsis edilmiş I.Derece Doğal Sit alanı içinde yapılan yarım günlük Buggy gezilerimiz, her yaştan biniciye doğanın bu dost canlıları ile keyifli anlar vadediyor. Daha önce hiç Buggy kullanmamış olmanızın sizi bu zevkten mahrum bırakmasına izin vermeyin. Unutulmayacak bir deneyim için bize katılın.
656,3Kişi Başı
Hamam Sabah Turu

KAÇIRILMAMASI GEREKEN BIR DENEYIM !

Türk hamamı yüzyıllardır Türk kültüründe önemli bir rol oynamıştır. Otantik bir Türk hamamında ağrılarınızı dindirin ve cildinizi daha uzun süreli bronzluğa hazırlayın. Sizi baştan ayağa baloncuklarla kaplamadan önce masörün ölü derinizi soymasına izin verin. O halde Türkiye'deyken Padişahların yaptığını yapın: Türk Hamamı yapın! Kaçırılmaması gereken bir deneyim!
262,52Kişi Başı
Jip Safari

FETHİYE ÇEVRESINDE EŞSIZ DOĞA VE GÜZELLIKLERI KEŞFEDIN

Likya'nın en eski ve en büyük yerleşim yerlerinden biri olan ve tarihi M.Ö 2000 yılına uzanan Tlos'un kaya mezarlarına keyifli bir yolculukla ulaşabilirsiniz. İyi bir patika sizi Xanthos vadisi ve çevresindeki dağların manzarasının muhteşem olduğu zirveye çıkaracaktır. Ardından Türkiye'nin en derin vadisi olan Saklıkent'e (George) geçilir. Serin sularda yürüyün, bu güzel, mistik ve büyüleyici Gorge'da küçük şelalelerin altında hızlı bir duş alın. Bir sonraki durak, açık büfe öğle yemeği için birçok dere ve şelale arasında sakin çevresi ve gölgeli bahçeleri ile Yakapark Alabalık Çiftliği olacak. Üstü açık araçlardaki bu macerada toz ve kir, uygun kıyafetler giymeniz gerektiği anlamına gelir.
577,54Kişi Başı
12 Adalar Turu

BATI AKDENİZ'İN EN HARİKA KÖŞELERİNDEN BİRİNİ KEŞFEDİN.

Fethiye 12 Ada tekne turu, Türkiye'nin tertemiz sularında yüzmenize, turkuaz koyların muhteşem manzarasına ve adaların daha birçok doğal güzelliğine hayranlıkla bakarken arkanıza yaslanıp dinlenmenize olanak tanıyarak unutulmaz bir deneyim yaşamanıza olanak tanır. Fethiye'nin ünlü 12 adası, büyüleyici bir güney Ege sahil kasabası olan Göcek'in dışında yer almaktadır. Turunuz Fethiye'den başlayacak, daha tenha adalara da mümkün olduğunca çok gitmeye çalışıyoruz, bu nedenle bazen güzergah değişebilir. Göreceğiniz bazı adalara sadece bu berrak mavi sulardan erişilebilir.
341,28Kişi Başı
Pamukkale Turu

DÜNYANIN 8 INCI DOĞAL HARIKASI.

Binlerce yıldır yamaçta parlayan beyaz pamuklu kaleleri, sıcak kaplıca havuzları ile doğal fenomen, sevgiyle dünyanın 8. Doğal harikası olarak bilinir. Kelimenin tam anlamıyla tarihin üzerinde yüzerken, Hierapolis'in antik kentinde, Kleopatra'nın kendisinin yıkandığı söylendiği sıcak termal baharda bir dalış yapın ve bu onun genç görünüşünü kazandığı söylenir. Roma amfitiyatrosu ve şaşkınlık ve olasılıklarla dolu tarihi müzede dolaşırken Roma ayak izlerinde yürüyün. Unesco tarafından kültürel miras alanı olarak tanınır. Tatilinizin bir parçası olarak görülmesi gereken bir doğa harikası. Süre ; Yaklaşık 14 saat (06: 30-18: 30 – Zamanlamanın Yol ve trafik durumuna göre Rehber tarafından değişikliğe tabi olabileceğini lütfen unutmayın)
1.181,34Kişi Başı
Saklıkanet, Tlos & Yalapark Turu

EN İYİ YEREL GEZİ !

Sihirli bir Likya tarihi turu için Tlos antik şehir gezisine katılın ve Likya tarihini yakından inceleyin İlk durağımız Roma, Bizans ve Osmanlı’nın aynı yerde yaşayıp da günümüze kadar ulaştığı Likya Kaya Mezarlarının yer aldığı Tlos’dur. Kahraman Bellerophentes ile uçan at pegasusun chimera adındaki canavara karşı kazandığı savaşın tasvir edildiği kaya mezarı yine gideceğimiz Tlos antik kentinde yer almaktadır. Öğlen yemeği için Yakparkta balık çiftliğinde huzurlu bir öğlen yemeğinden sonra bölgedeki en büyük doğal geçit olan 18KM uzunluğundaki Saklıkente doğru yol alırken sizlerde içinden geçtiğimiz köylerdeki doğa manzaralarını keyifle seyredip tarihin ve doğanın nasıl da kucak kucağa yüzyıllardır bir arada bulunmasına şahitlik edin. Saklıkent kanyonunda Yaklaşık 2 km yürüyebilir yada doğal soğuk sularında nehir rafting yapabilirsiniz. Doğa, tarih, dinlenme ve yüzmenin birleştiği bu tur macera dolu bir gün olarak hafızalarınıza kazınacaktır.
498,79Kişi Başı
Dalyan Kaunos Otobüs Turu

3 BIN YIL GÖRKEMLI KAYA MEZARLARI, İZTUZU PLAJI VE ÇAMUR BANYOSU

Ülkemizin en ilginç yörelerinden biri olan Dalyan’a deniz veya karayolu ile ulaştıktan sonra, sizi, labirent sazlıklar arasında yapılacak büyüleyici bir nehir yolculuğu beklemektedir. Bu unutulmaz nehir gezisi esnasında, Caretta Caretta kaplumbağalarının son yumurtlama yerlerinden biri olan ve bir tarafı deniz diğer tarafı tatlı su ile çevrili İztuzu plajı, Antik Karia medeniyetine ait Kral Mezarları ile sağlık ve eğlence kaynağı Çamur Banyolarının keyfini çıkarabilirsiniz. Diğer gezilere oranla daha uzun ve yorucu olmakla birlikte, her biri ayrı bir ziyaret nedeni olabilecek güzellikte olan Tarih, Doğa ve Sağlık Turizminin şaheserleri ile taçlandırılmış bu güzide yöreyi mutlaka görmelisiniz.
630,05Kişi Başı
Herşey Dahil Korsan Tekne Turu

Ahoy canlarım!! Kesintisiz profesyonel animasyon, köpük partileri ve tüm aile için eğlenceli aktiviteler sunan eşsiz korsan teknesine atlayın. Açık denizlere yelken açın ve hazineleri gömdüğü söylenen koyları ve adaları araştırın. Birçok gizli koyu ziyaret edin ve bir zamanlar korsanların ziyaret ettiği tenha plaja karaya çıkın. Güverte personeliniz ve mürettebatınız tarafından hazırlanan öğle yemeğinin tadını çıkarın, her şey dahil yerli içkilerinizle harika vakit geçirin. Teknelerin ücretsiz wifi hizmetinden yararlanırken onlara mükemmel bir resim göndererek tüm arkadaşlarınızı ve ailenizi kıskandırın.
420,03Kişi Başı
Demir Boat Herşey Dahil Tekne Turu

Çantanızı alın ve yarımadanın güzel koylarında nazikçe gezinirken, güneşlenip yüzerek geçireceğiniz bir gün için gemiye atlarken, size rahatlama, gevşeme ve yenilenme şansı verir. Manzarayı seyrederken kristal berraklığındaki turkuaz sularda yelken açarken Marmaris kıyı şeridinin panoramik manzarasına hayran kalın. Sadece tekneyle erişilebilen saklı koyları ve tenha plajları keşfederek serin Ege denizinde birçok pastoral yüzme duraklarından birinin keyfini çıkarın. Yol boyunca kaptanınız ve mürettebatınız tarafından hazırlanan lezzetli bir öğle yemeğinin tadını çıkarın ve her şey dahil yerli içkilerinizle harika vakit geçirin. Teknelerin ücretsiz wifi hizmetinden yararlanırken onlara mükemmel bir resim göndererek tüm arkadaşlarınızı ve ailenizi kıskandırın.
341,28Kişi Başı
Korsan Tekne Gezisi

Ahoy canlarım!! Kesintisiz profesyonel animasyon, köpük partileri ve tüm aile için eğlenceli aktiviteler sunan eşsiz korsan teknesine atlayın. Açık denizlere yelken açın ve hazineleri gömdüğü söylenen koyları ve adaları araştırın. Birçok gizli koyu ziyaret edin ve bir zamanlar korsanların ziyaret ettiği tenha plaja karaya çıkın. Güverte personeliniz ve mürettebatınız tarafından hazırlanan öğle yemeğinin tadını çıkarın, Teknelerin ücretsiz wifi hizmetinden yararlanırken onlara mükemmel bir resim göndererek tüm arkadaşlarınızı ve ailenizi kıskandırın.
259,9Kişi Başı
Rafting

DALAMAN NEHRİ DALGALARINDA TAM GÜN MACERA

Bu tatilde biraz farklı bir şeyler denemeye, plaja biraz ara vermeye ve Dalaman Nehri'nde rafting yaparak dolu dolu bir güne kendinizi kaptırmaya ne dersiniz? Noktaya yakın bir yerde, süreç özelinde güvenlik prosedürleri, ekipmanların nasıl kullanılacağı ve rafting botunun nasıl kontrol edileceği hakkında ayrıntılı bilgi verecek profesyonel ve lisanslı eğitmenler sizi karşılayacaktır. Kendinizi hazır hissettiğinizde kürek çekmeyi ve nehrin akarsu kıyılarında gezinmeyi öğreneceksiniz. Bu heyecan arayan macera hem yeni başlayanlar hem de profesyoneller içindir, başka hiçbir şekilde erişilemeyen doğa ana tarafından sağlanan manzaraları görmenin harika bir yoludur. Aktivite, öğle yemeği öncesi raftinge bölünecek, ardından güzel yerel köylerden birinde öğle yemeği ile enerjinizi doldurma zamanı. Buradan rafting deneyiminiz, kıvrılan nehirdeki tüm rotayı tamamlamayarak devam edecek.
784,93Kişi Başı
Canyoning

TOPARLAR ŞELALESİ VE YUVARLAKÇAY' DA DOĞA İLE TAM GÜN MACERA!

Marmaris'in Yepyeni trendi Kanyoning, kendinizi şelalelerden aşağı kayarken, Dalaman nehrinin berrak sularına atlarken bulacağınız adrenalin arayan bir outdoor aktivitesi. Kanyonda kaçırılmaması gereken bir deneyim, çam ormanlarıyla çevrili, doğanın kendi güzelliğinin tam kalbinde, Kanyon'da yürüyüş yapmak, buz gibi dağ sularında tırmanmak ve yüzmek sizi canlı tutacaktır. Güvenlik ana öncelik olduğundan, deneyimli rehberlerimizden talimatlar ve ayrıca sağlanan gerekli ekipmanlardan yararlanacaksınız. Unutulmaz anılar yaratmaya hazır, yeni başlayanlardan daha deneyimlilere kadar farklı seviyelerde zorluklar. Yuvarlakçay'da hak edilmiş bir öğle yemeğinin tadını çıkarın.
997,57Kişi Başı
Demir Boat Tekne Turu

Çantanızı alın ve yarımadanın güzel koylarında Demir teknesi ile harika koylarda güneşlenip yüzerek geçireceğiniz rahat bir gün geçirme şansı veriyoruz. Manzarayı seyrederken kristal berraklığındaki turkuaz sularda yelken açarken Marmaris kıyı şeridinin panoramik manzarasına hayran kalın. Sadece tekneyle erişilebilen saklı koyları ve tenha plajları keşfederek serin Ege denizinde birçok pastoral yüzme duraklarından birinin keyfini çıkarın. Yol boyunca kaptanınız ve mürettebatınız tarafından hazırlanan lezzetli bir öğle yemeği ve günün tadını çıkarın. Teknelerin ücretsiz wifi hizmetinden yararlanırken onlara mükemmel bir resim göndererek tüm arkadaşlarınızı ve ailenizi kıskandırın.
183,77Kişi Başı
Türk Gecesi

DOĞU İLE HARİKA BİR GECE!

Kesintisiz aksiyon dolu profesyonel gösteride renk ve kültürle göz kamaştırın hayran kalın. Her dansın Türkiye'nin farklı yörelerinden bir hikaye anlattığı folklor oyunlarına hayran kalın. Hayal gücünüzü büyüleyecek güzel dansözlere hayran kalın. Elleriniz ve ayaklarınız, sizi daha fazlası için yalvarmaya bırakacak farklı müzisyen ve eylemlerde ellerinizi çırparken ve ayak parmaklarınızı birbirine vururken eglenin. Akşamın en önemli özelliği, Türkiye'de Mevlevi tarikatının uygulamalarıyla batıda en iyi bilinen muhteşem Semazenlerdir. Dönme, Sufiler arasında ortaya çıkan, fiziksel olarak aktif bir arabuluculuk biçimidir. Dervişler meditasyon yaparken trans benzeri bir durumdayken bir daire içinde dönerler. Sonsuza kadar sizinle kalacak tanık olmak için izleyin. Şüphesiz tüm bölgenin en büyük ve en iyi oryantal şovunu sunan Kervansaray'da bol bol lezzetli yemek, sınırsız meşrubat, bira ve şaraptan sonra tatilinizin en güzel gecelerinden biri olduğunu kabul edeceksiniz. Süre: Yaklaşık 4 saat (20:00 - 00:00 arası - Lütfen sürelerin yalnızca rehberlik amaçlı olduğunu ve değişebileceğini unutmayın)
522,42Kişi Başı
Marmaris Karting - Ögleden sonra Turu

MARMARİS FORMULA 1'İ DENEME ŞANSINIZI KAÇIRMAYIN!

Tüm aile için gün boyu süren bir adrenalin heyecanı. 510 metre uzunluğundaki parkurumuzda hızla giderken rüzgarı hissederek en yakınınızla ve en sevdiğinizle yarışın ama bitiş çizgisine önce kim varacak! Açık hava parkurumuz hem yüksek hem de düşük hızlı sürücüler için uygundur ve Marmaris'in sunduğu en popüler aile aktivitelerinden biridir. Süre: Yaklaşık 2 saat 30 dk (11:30 - 17:30 arası - Saatlerin sadece rehberlik amaçlı olduğunu ve değişebileceğini lütfen unutmayın)
288,77Kişi Başı
Marmaris Karting - Sabah Turu

MARMARİS FORMULA 1'İ DENEME ŞANSINIZI KAÇIRMAYIN!

Tüm aile için gün boyu süren bir adrenalin heyecanı. 510 metre uzunluğundaki parkurumuzda hızla giderken rüzgarı hissederek en yakınınızla ve en sevdiğinizle yarışın ama bitiş çizgisine önce kim varacak! Açık hava parkurumuz hem yüksek hem de düşük hızlı sürücüler için uygundur ve Marmaris'in sunduğu en popüler aile aktivitelerinden biridir. Süre: Yaklaşık 2 saat 30 dk (11:30 - 17:30 arası - Saatlerin sadece rehberlik amaçlı olduğunu ve değişebileceğini lütfen unutmayın)
288,77Kişi Başı
Marmaris Quad Safari ( 4 Kişilik Fiyatı ) Ögleden sonra Turu

ADRENALİN VE EĞLENCELİ DOLU YARIM GÜNLÜK ETKİNLİK !

Sadece yarım saatlik bir yolculukla şehrin mekanik karmaşasını geride bırakarak, Quad üstünde, yanı başınızdan akıp giden dingin doğayı izlerken bulmak istemez miydiniz? Marmaris ile Gökova arasında, sadece Quad gezilerine tahsis edilmiş I.Derece Doğal Sit alanı içinde yapılan yarım günlük Quad gezilerimiz, her yaştan biniciye doğanın bu dost canlıları ile keyifli anlar vadediyor. Daha önce hiç Quad kullanmamış olmanızın sizi bu zevkten mahrum bırakmasına izin vermeyin. Unutulmayacak bir deneyim için bize katılın. NOT : QUAD MAKSIMUM 4 KIŞI ALACAĞINI LÜTFEN UNUTMAYIN, BU QUAD'IN FIYATIDIR. Süre: Yaklaşık 2 saat 30 dk ( 14:30-17:00 arası - Lütfen saatlerin sadece rehberlik amaçlı olduğunu ve değişebileceğini unutmayın )
1.023,83Kişi Başı
Marmaris Quad Safari ( 4 Kişilik Fiyatı ) Sabah Turu

ADRENALİN VE EĞLENCELİ DOLU YARIM GÜNLÜK ETKİNLİK !

Sadece yarım saatlik bir yolculukla şehrin mekanik karmaşasını geride bırakarak, Quad üstünde, yanı başınızdan akıp giden dingin doğayı izlerken bulmak istemez miydiniz? Marmaris ile Gökova arasında, sadece Quad gezilerine tahsis edilmiş I.Derece Doğal Sit alanı içinde yapılan yarım günlük Quad gezilerimiz, her yaştan biniciye doğanın bu dost canlıları ile keyifli anlar vadediyor. Daha önce hiç Quad kullanmamış olmanızın sizi bu zevkten mahrum bırakmasına izin vermeyin. Unutulmayacak bir deneyim için bize katılın. NOT : QUAD MAKSIMUM 4 KIŞI ALACAĞINI LÜTFEN UNUTMAYIN, BU QUAD'IN FIYATIDIR. Süre: Yaklaşık 2 saat 30 dk ( 14:30-17:00 arası - Lütfen saatlerin sadece rehberlik amaçlı olduğunu ve değişebileceğini unutmayın )
1.023,83Kişi Başı
Köy Turu

'GELENEKSEL TÜRKİYE' SANDIĞINIZ KADAR UZAK DEĞİL.

Kendinizi kırsal yaşamın sadeliğini keşfetmeye bırakın ve gerçek konukseverlikleri ve temel yaşam biçimlerine dönüşleriyle sizi büyüleyecek yerel insanlarla tanışın. Köy imamı sizi camiye davet edecek ve size ritüel gelenekler hakkında bilgi edinme ve iç dekorasyona hayran kalma şansı verecek. 2000 yıllık ulu çınar ağacının gölgesinde bir kez dolaştığınızda ömrünüzü uzattığı söylenen yöresel balın tadına bakın. Ziyaretimiz dönem içindeyse, yerel okulu ziyaret etme ve yerel çocuklardan bazılarıyla sohbet etme fırsatını yakalayın. Şirin Turgut köyünde 300 yıllık su değirmeni ile serinletici buz gibi soğuk şelaleye dalın. Çam ağaçlarıyla çevrili güzel bir ormanda, size akan güneş ışığından hak ettiğiniz bir mola veren gölgeli bir doğa alanı içinde yer alın. Bize elma ve kekik çayları sunacak olan geleneksel evlerinde yerel bir aileyi ziyaret etmeden önce otantik bir köy atmosferinde yemek yiyin. Günü bitirmek için dinlenmek ve günü düşünmek için sakin Orhaniye plajını ziyaret ediyoruz. Yerel altyapıya ve yaşam biçimlerine katkıda bulunurken geleneksel köylerin nasıl yaşadığını görme şansı bulun.
257,27Kişi Başı
Quad & Buggy Safari Turu

ADRENALİN VE EĞLENCELİ DOLU YARIM GÜNLÜK ETKİNLİK !

2 KİŞİLİK QUAD Sadece yarım saatlik bir yolculukla şehrin mekanik karmaşasını geride bırakarak, Quad üstünde, yanı başınızdan akıp giden dingin doğayı izlerken bulmak istemez miydiniz? Bodrum yarımadasında Quad gezilerine tahsis edilmiş Doğal Sit alanı içinde yapılan yarım günlük Quad gezilerimiz, her yaştan biniciye doğanın bu dost canlıları ile keyifli anlar vadediyor. Dahaönce hiç Quad kullanmamış olmanızın sizi bu zevkten mahrum bırakmasına izin vermeyin. Unutulmayacak bir deneyim için bize katılın.
866,31Kişi Başı
Quad Safari Turu

ADRENALİN VE EĞLENCELİ DOLU YARIM GÜNLÜK ETKİNLİK !

1 KİŞİLİK QUAD Sadece yarım saatlik bir yolculukla şehrin mekanik karmaşasını geride bırakarak, Quad üstünde, yanı başınızdan akıp giden dingin doğayı izlerken bulmak istemez miydiniz? Bodrum yarımadasında Quad gezilerine tahsis edilmiş Doğal Sit alanı içinde yapılan yarım günlük Quad gezilerimiz, her yaştan biniciye doğanın bu dost canlıları ile keyifli anlar vadediyor. Dahaönce hiç Quad kullanmamış olmanızın sizi bu zevkten mahrum bırakmasına izin vermeyin. Unutulmayacak bir deneyim için bize katılın.
735,06Kişi Başı
Hamam Turu - Standart Paket

KAÇIRILMAMASI GEREKEN BİR DENEYİM !

Türk hamamı yüzyıllardır Türk kültüründe önemli bir rol oynamıştır. Otantik bir Türk hamamında ağrılarınızı dindirin ve cildinizi daha uzun süreli bronzluğa hazırlayın. Sizi baştan ayağa baloncuklarla kaplamadan önce masörün ölü derinizi soymasına izin verin. O halde Türkiye'deyken Padişahların yaptığını yapın: Türk Hamamı yapın! Kaçırılmaması gereken bir deneyim!
257,27Kişi Başı
Rafting

MUĞLA'DA DOĞANIN HARİKALARINI VE ADRENALİN DOLU BİR TURU TEK TURDA KEŞFEDİN.

Bu tatilde biraz farklı bir şeyler denemeye, plaja biraz ara vermeye ve Dalaman Nehri'nde rafting yaparak dolu dolu bir güne kendinizi kaptırmaya ne dersiniz? Rafting sporunun temellerini sağlamak için doğal koşulların çok uygun olduğu Muğla bölgesindeki mükemmel rafting noktasına Bodrum'dan ulaşımınızı sağlıyoruz. Noktaya yakın bir yerde, süreç özelinde güvenlik prosedürleri, ekipmanların nasıl kullanılacağı ve rafting botunun nasıl kontrol edileceği hakkında ayrıntılı bilgi verecek profesyonel ve lisanslı eğitmenler sizi karşılayacaktır. Kendinizi hazır hissettiğinizde kürek çekmeyi ve nehrin akarsu kıyılarında gezinmeyi öğreneceksiniz. Bu heyecan arayan macera hem yeni başlayanlar hem de profesyoneller içindir, başka hiçbir şekilde erişilemeyen doğa ana tarafından sağlanan manzaraları görmenin harika bir yoludur. Aktivite, öğle yemeği öncesi raftinge bölünecek, ardından güzel yerel köylerden birinde öğle yemeği ile enerjinizi doldurma zamanı. Buradan rafting deneyiminiz, kıvrılan nehirdeki tüm rotayı tamamlamayarak devam edecek.
997,57Kişi Başı
Hamam Ögleden sonra Turu

Türk hamamı yüzyıllardır Türk kültüründe önemli bir rol oynamıştır. Otantik bir Türk hamamında ağrılarınızı dindirin ve cildinizi daha uzun süreli bronzluğa hazırlayın. Sizi baştan ayağa baloncuklarla kaplamadan önce masörün ölü derinizi soymasına izin verin. O halde Türkiye'deyken Padişahların yaptığını yapın: Türk Hamamı yapın! Kaçırılmaması gereken bir deneyim!
131,26Kişi Başı
Hamam Sabah Turu

KAÇIRILMAMASI GEREKEN BİR DENEYİM !

Türk hamamı yüzyıllardır Türk kültüründe önemli bir rol oynamıştır. Otantik bir Türk hamamında ağrılarınızı dindirin ve cildinizi daha uzun süreli bronzluğa hazırlayın. Sizi baştan ayağa baloncuklarla kaplamadan önce masörün ölü derinizi soymasına izin verin. O halde Türkiye'deyken Padişahların yaptığını yapın: Türk Hamamı yapın! Kaçırılmaması gereken bir deneyim!
131,26Kişi Başı
At Safari

DOĞA İÇERİSİNDE FARKLI BİR HEYECAN YAŞAMAYA HAZIR MISINIZ ?

Bodrum yarımadasının muhteşem doğal güzellikleri arasında, dağlık parkur boyunca çam ormanları arasından geçen güzel kırsalı keşfederken doğa ile iç içe olacağınız eşsiz bir deneyim. Her yaştan ve beceri seviyesinden, yeni başlayanlar veya deneyimliler için uygun olan sakin atlarımız, sürüşünüzün hem rahat hem de keyifli olmasını sağlayacaktır. Bu yarım günlük bir seanstır, böylece sabah veya öğleden sonra seansı ile gününüzü istediğiniz gibi planlayabilirsiniz. Profesyonel rehberiniz ile nefes kesen manzara ve temiz havayı içinize çekebilirsiniz. Atları suya atabileceğiniz güzel koylara parkur boyunca seyahat edeceksiniz.
997,57Kişi Başı
Jip Safari

BODRUM ÇEVRESINDE EŞSIZ DOĞA VE GÜZELLIKLERI KEŞFEDIN !

Çam kokulu ormanları, bozulmamış köyleri ve uzak koyları keşfetmek için patika yollardan ve kır yollarından çıkarken, profesyonel sürücülerimizin kullandığı üstü açık ciplerden oluşan konvoyumuza atlayın. Size en iyi panoramik manzarayı sunan 4x4 Jeep'lerde seyahat ederken güzel manzaranın tadını çıkarın, yarımadanın en yüksek noktasında Çiftlik Köyü, Mumcular ve göçebe köy Etrim'de düzenli olarak durun. Öğle yemeği, bu sakin plajın berrak sularında yüzebileceğiniz güzel Mazi koyunda servis edilecektir.
603,8Kişi Başı
Köy Turu

GELENEKSEL TÜRK YAŞAMINI İLK ELDEN DENEYİMLEYİN……

Bodrum yakınlarındaki küçük bir köyü ziyaret ederek Türkiye'de kırsal yaşamın küçük gizli mücevherini keşfedin. Türkiye'nin ünlü olduğu geleneksel Türk misafirperverliğini ilk elden deneyimleyin. Tur sırasında tipik köy tarzı evlerden birini ziyaret edecek, yerel camiyi görme fırsatına sahip olacaksınız. 1950'lerin başına kadar Türkiye'de yaşayanların %80'i köylerde yaşıyordu (Köy olarak anılır), yıllar ilerledikçe pek çok kişi kentsel alanlara taşındı, 1995 yılına kadar nüfusun %35'inden fazlası kırsal köylerde yaşıyordu. Yerel zanaatkarlardan bazı el sanatları alın, birkaç geleneksel Türk lokumunu tadın. Türkiye dediğimiz bu büyüleyici ülke hakkında biraz bilgi edindiğiniz amaca yönelik tatil komplekslerinden ve yoğun şehir merkezinden uzakta rahat bir gün.
603,8Kişi Başı
Pamukkale

DÜNYANIN 8 İNCİ DOĞAL HARİKASI.

Binlerce yıldır yamaçta parlayan beyaz pamuklu kaleleri, sıcak kaplıca havuzları ile doğal fenomen, sevgiyle dünyanın 8. Doğal harikası olarak bilinir. Kelimenin tam anlamıyla tarihin üzerinde yüzerken, Hierapolis'in antik kentinde, Kleopatra'nın kendisinin yıkandığı söylendiği sıcak termal baharda bir dalış yapın ve bu onun genç görünüşünü kazandığı söylenir. Roma amfitiyatrosu ve şaşkınlık ve olasılıklarla dolu tarihi müzede dolaşırken Roma ayak izlerinde yürüyün. Unesco tarafından kültürel miras alanı olarak tanınır. Tatilinizin bir parçası olarak görülmesi gereken bir doğa harikası. Süre ; Yaklaşık 13 saat (07: 00-20: 00 – Zamanlamanın Yol ve trafik durumuna göre Rehber tarafından değişikliğe tabi olabileceğini lütfen unutmayın)
708,8Kişi Başı
Efes

EFES, AKDENİZ'İN EN İYİ KORUNMUŞ VE EN BÜYÜK ANTİK KENTİDİR.

Efes, Akdeniz'in en iyi korunmuş ve en büyük antik kentidir. Eski dünyanın yedi harikasından biri olan Artemis Tapınağı'na ev sahipliği yaptığı için ünlüdür. Antik genelev için gizli bir tünele ev sahipliği yapan Celsius Kütüphanesi'ni inşa eden ilk 2 hikayeye ev sahipliği yapıyor. Elton John, Sting, Diana Ross ve Tom Jones gibi dünyaca ünlü akustiği barındıran büyük amfitiyatroya hayran kalmışlardır. Efes'te dolaşmak, büyük bir açık hava müzesinde dolaşmak gibidir. Kısa bir yolculuk mesafesinde, Meryem Ana'nın tapınağı, hayatının son günlerini geçirdiği ve Vatikan tarafından hac yeri ilan edildiği biliniyor. Sakin bir atmosferle çevrili manevi bir yer. Bu muhteşem arkeoloji sitesi her yıl milyonlarca ziyaretçiyi kendine çekiyor ve keşfetmeniz için sürekli yeni keşifler sunuyor. Süre ; Yaklaşık 12 saat 30 Dakika (07: 00-19: 30 – Zamanlamanın Yol ve trafik durumuna göre Rehber tarafından değişikliğe tabi olabileceğini lütfen unutmayın)
708,8Kişi Başı
Dalyan Kaunos

3 BIN YIL GÖRKEMLI KAYA MEZARLARI, İZTUZU PLAJI VE ÇAMUR BANYOSU

Ülkemizin en ilginç yörelerinden biri olan Dalyan’a deniz veya karayolu ile ulaştıktan sonra, sizi, labirent sazlıklar arasında yapılacak büyüleyici bir nehir yolculuğu beklemektedir. Bu unutulmaz nehir gezisi esnasında, Caretta Caretta kaplumbağalarının son yumurtlama yerlerinden biri olan ve bir tarafı deniz diğer tarafı tatlı su ile çevrili İztuzu plajı, Antik Karia medeniyetine ait Kral Mezarları ile sağlık ve eğlence kaynağı Çamur Banyolarının keyfini çıkarabilirsiniz. Diğer gezilere oranla daha uzun ve yorucu olmakla birlikte, her biri ayrı bir ziyaret nedeni olabilecek güzellikte olan Tarih, Doğa ve Sağlık Turizminin şaheserleri ile taçlandırılmış bu güzide yöreyi mutlaka görmelisiniz.
708,8Kişi Başı
İstanbul Klasik Turu

İSTANBUL DÜNYANIN EN MUHTEŞEM ŞEHİRLERİNDEN BİRİDİR!!

Şehir tarihsel olarak Bizans ve Konstantinopolis olarak anılmıştır ve bu imparatorlukların kalıntıları şehrin göbeğinde hala dimdik ayaktadır. İstanbul, zengin kültürel mirası sayesinde zamansız bir çekicilik sunarken, İstanbul zaman içinde 4 imparatorluğun başkenti olmuştur – Roma İmparatorluğu, Bizans İmparatorluğu, Latin İmparatorluğu ve Osmanlı İmparatorluğu. Klişe, Doğu'nun Batı ile buluştuğu ya da Avrupa ve Asya'nın tam tersi bir yere giderken, kendinizi İstanbul'un tarihine, farklı kültürel geçmişlere kaptırır - kaçırılmaması gereken bir deneyim.
1.125,88Kişi Başı
Yarım günlük Bizans Turu

4. YÜZYILA KADAR UZANAN BİZANS ANITLARINI KEŞFEDELİM.

İstanbul dünyanın en muhteşem şehirlerinden biridir. İster Kapalıçarşı'da pazarlık yaparak, ister Sultanahmet Camii ve Ayasofya'nın güzelliğine hayran kalarak, ister iki kıtaya yayılan tek şehir olan Mısır Çarşısı'nda baharat çeşitleri ile iz bırakacak en tecrübeli gezgin olabilirsiniz. Otelinizden alınıp ve güne eski İstanbul şehrini gezerek başlayabilirsiniz. İstanbul'da Yarım Gün Bizans Turu, Sultanahmet Camii, Ayasofya Camii, Roma Hipodromu, Kapalı Çarşı'yı içerir.
675,53Kişi Başı
Hisarönü Herşey Dahil Tekne Turu

HARİKA BİR GÜN GEÇİRMEK İÇİN GEMİYE ATLAYIN!

Marmaris'in hemen dışında, güzel ve huzurlu Hisarönü'ne arabayla sadece 30 dakikada ulaşabilirsiniz. Çamlarla kaplı ormanlarla çevrili nefes kesici bir alan. Marmaris Yarımadası'nın Datça ve Yunan adası Simi'ye bakan Ege tarafında yer alan Hisarönü koyu, görünürde hiçbir uygarlık belirtisi olmayan sakin koyları ve tenha adaları barındırır.
286,15Kişi Başı
İstanbul Turu Doğu & Batı Buluşuyor

BİR GÜNDE İKİ KITAYI ZİYARET ETMEK İÇİN EŞSİZ BİR FIRSATA SAHİP OLUN.

Doğu ve Batı'yı birbirine bağlayan büyülü şehir İstanbul, Asya'yı, Modern Avrupa'yı ve geleneksel Konstantinopolis kentini sergilerken, hem Avrupa'yı hem de Asya'yı mükemmel bir uyum içinde birleştirir.   Kaçırılmaması gereken bir gün, küçük bir grupla bu tam günlük tur sırasında baharat pazarları, Çamlıca Tepesi, Beylerbeyi Sarayı ziyaretleri yaşayacaksınız.
900,7Kişi Başı
King Sezar Her Şey Dahil Tekne Turu

HERKES İÇİN MÜKEMMEL BİR GÜN !

Çantanızı alın ve yarımadanın güzel koylarında King Sezar teknesi ile harika koylarda güneşlenip yüzerek geçireceğiniz rahat bir gün geçirme şansı veriyoruz. Manzarayı seyrederken kristal berraklığındaki turkuaz sularda yelken açarken Marmaris kıyı şeridinin panoramik manzarasına hayran kalın. Sadece tekneyle erişilebilen saklı koyları ve tenha plajları keşfederek serin Ege denizinde birçok pastoral yüzme duraklarından birinin keyfini çıkarın. Yol boyunca kaptanınız ve mürettebatınız tarafından hazırlanan lezzetli bir öğle yemeği ve her şey dahil yerli & ithal içkilerimizle günün tadını çıkarın. Teknelerin ücretsiz wifi hizmetinden yararlanırken onlara mükemmel bir resim göndererek tüm arkadaşlarınızı ve ailenizi kıskandırın.
577,54Kişi Başı
At Safari – Ögleden Sonra Turu

DOĞA İÇERİSİNDE FARKLI BİR HEYECAN YAŞAMAYA HAZIR MISINIZ ?

Sadece yarım saatlik bir yolculukla şehrin mekanik karmaşasını geride bırakarak, kendinizi at sırtında, yanı başınızdan akıp giden dingin doğayı izlerken bulmak istemez miydiniz? Marmaris ile Gökova arasında, sadece at gezilerine tahsis edilmiş I.Derece Doğal Sit alanı içinde yapılan yarım günlük at gezilerimiz, her yaştan biniciye doğanın bu dost canlıları ile keyifli anlar vadediyor. Daha önce hiç ata binmemiş olmanızın sizi bu zevkten mahrum bırakmasına izin vermeyin. Unutulmayacak bir deneyim için bize katılın.
315,03Kişi Başı
Marmaris Ouad & Buggy Safari – Ögleden Sonra Turu

ADRENALİN VE EĞLENCE DOLU YARIM GÜNLÜK ETKİNLİK !

1 KİŞİLİK QUAD Sadece yarım saatlik bir yolculukla şehrin mekanik karmaşasını geride bırakarak, Buggy üstünde, yanı başınızdan akıp giden dingin doğayı izlerken bulmak istemez miydiniz? Marmarisile Gökova arasında, sadece Buggy gezilerine tahsis edilmiş I.Derece Doğal Sit alanı içinde yapılan yarım günlük Buggy gezilerimiz, her yaştan biniciye doğanın bu dost canlıları ile keyifli anlar vadediyor. Daha önce hiç Buggy kullanmamış olmanızın sizi bu zevkten mahrum bırakmasına izin vermeyin. Unutulmayacak bir deneyim için bize katılın. Süre: Yaklaşık 2 saat 30 dk ( 14:30-17:00 arası - Lütfen saatlerin sadece rehberlik amaçlı olduğunu ve değişebileceğini unutmayın )
443,66Kişi Başı
Marmaris Quad Safari – ( 2 KİŞİLİK QUAD FİYATI ) Ögleden sonra Turu

ADRENALİN VE EĞLENCELİ DOLU YARIM GÜNLÜK ETKİNLİK !

2 KİŞİLİK QUAD Sadece yarım saatlik bir yolculukla şehrin mekanik karmaşasını geride bırakarak, Quad üstünde, yanı başınızdan akıp giden dingin doğayı izlerken bulmak istemez miydiniz? Marmaris ile Gökova arasında, sadece Quad gezilerine tahsis edilmiş I.Derece Doğal Sit alanı içinde yapılan yarım günlük Quad gezilerimiz, her yaştan biniciye doğanın bu dost canlıları ile keyifli anlar vadediyor. Daha önce hiç Quad kullanmamış olmanızın sizi bu zevkten mahrum bırakmasına izin vermeyin. Unutulmayacak bir deneyim için bize katılın. NOT : QUAD MAKSIMUM 2 KIŞI ALACAĞINI LÜTFEN UNUTMAYIN, BU QUAD'IN FIYATIDIR. Süre: Yaklaşık 2 saat 30 dk ( 14:30-17:00 arası - Lütfen saatlerin sadece rehberlik amaçlı olduğunu ve değişebileceğini unutmayın )
443,66Kişi Başı
Mısır Çarşısı & Bogaz Turu Yarım Gün

AROMA & BAHARATLAR VE MANZARALARLA DUYULARINIZI HAREKETE GEÇİRİN.

Garantili kalkış - Sunulan dil: İngilizce - Küçük grup ( En fazla 10 kişi ) İstanbul'a kısa bir tatilde veya sadece sınırlı bir zamanınız varsa, baharat pazarını keşfetmek için bu yarım günlük gezi turu ve boğaz turu tam size göre……
562,94Kişi Başı
KRUVAZİYER YOLCULARI - KUŞADASI & İZMİR'DEN PAMUKKALE TURU

DÜNYANIN 8 İNCİ DOĞAL HARİKASI.

İzmir veya Kuşadası'ndan tur, klimalı özel ulaşım ile rehberli bir gezi turu alacaksınız. Rehberiniz, otelinizden veya otelinizden adınızın yazılı olduğu bir tabela ile limanın varış kapısında sizi karşılayacak ve ardından sitelere yönlendirilecektir. Artık UNESCO Dünya Mirası listesinde yer alan antik Greko-Romen kenti Hierapolis ve Pamukkale'nin ünlü beyaz travertenleri (kalsiyum havuzları) MÖ 2. yüzyıldan beri bir kaplıca olarak kullanılıyor ve insanlar rahatsızlıklarını iyileştirmek için uzun mesafeler kat ediyor. Burada. 1200'den fazla mezarla antik dünyanın en büyük mezarlığı olan etkileyici Nekropol, Hierapolis'in antik çağdaki önemini kanıtlıyor. Pamukkale günübirlik turunuz, yakındaki Karahayıt köyündeki kızıl su kaynakları ziyareti ile başlar.
2.105,39Kişi Başı
KRUVAZİYER YOLCULARI - EFES YARIM GÜNLÜK TURU

KUŞADASI & İZMİR'DEN EFES, ARTEMİS TAPINAĞI VE MERYEM ANA TURU

EFES, AKDENİZ'İN EN İYİ KORUNMUŞ VE EN BÜYÜK ANTİK KENTİDİR. Rehberiniz, üzerinde adınızın yazılı olduğu bir kart tutarak, limanın geliş kapısında sizi karşılayacaktır. Bu, Meryem Ana Evi de dahil olmak üzere, Türkiye'nin en iyi korunmuş ve en çok kazılmış klasik şehri olan Efes antik kentini keşfederek rehberli yarım günlük bir gezinin keyfini çıkarma fırsatınız olacaktır.
792,62Kişi Başı
Gökova Tekne Turu

MAVİ VE YEŞİLİN HER TONUNUN İÇ İÇE GEÇTİĞİ KOYLAR.

Tamamı sıkı koruma altında bulunan Gökova Koyları ‘’mavi ve yeşilin her tonunun iç içe geçtiği kıyılar’’ betimlemesinin en somut örneklerindedir. Gökova, kuzey kıyılarının hemen dibinden başlayan görkemli Menteşe Sıradağları ve çam ağaçlarının türkuaz suları gölgelediği dantelimsi Güney Kıyıları ile tüm övgüleri fazlasıyla hak edecek muhteşemliktedir. Türkuaz denizi ve bembeyaz kumsalı ile tropik bir adayı andıran Sedir Adası, Romalı Komutan Antonius’un, adanın eşsiz kumlarını sevgilisi Kleopatra için Mısır’dan getirdiğini anlatan efsaneden ötürü Kleopatra Adası olarak ta anılmaktadır. Sodalı suda kendiliğinden çoğalan, ateşte yanan (lütfen denemeyiniz) ve her tanesi birbirinin aynı olan bu kum tanecikleri aslında ender jeolojik etkileşimler sonucu oluşan kalker damlacıkları olup Çevre Koruma Kurumu’nun sıkı koruması altında bulunmaktadır. Bu doğa harikası adaya ev sahipliği yapan antik Kadria Kenti, görülmeye değer tiyatro, agora ve liman kalıntılarıyla bu cennet adayı bir açık hava müzesine büründürmektedir. Yarım saatlik bir otobüs yolculuğunu takiben, Gökova’nın Çamlı Limanı’ndan başlayıp Güney Kıyılarındaki koy ve adacıkları kapsayan tekne gezisi, özellikle yöre dışından gelen misafirlerimiz için unutulmaz bir görsel şölen olacaktır.
312,4Kişi Başı
Sedir Adası Turu

ALTIN SARISI KUMLARI İLE AŞK VE BALAYI ADASI.

Türkuaz denizi ve bembeyaz kumsalı ile tropik bir adayı andıran Sedir Adası, Romalı Komutan Antonius’un, adanın eşsiz kumlarını sevgilisi Kleopara için Mısır’dan getirdiğini anlatan efsaneden ötürü Kleopatra Adası olarak ta anılmaktadır. Sodalı suda kendiliğinden çoğalan, ateşte yanan (lütfen denemeyiniz) ve her tanesi birbirinin aynı olan bu kum tanecikleri aslında ender jeolojik etkileşimler sonucu oluşan kalker damlacıkları olup Çevre Koruma Kurumu’nun sıkı koruması altında bulunmaktadır. Kleopatra Adası, Şiir Adası, Aşk Adası, Balayı Adası adını yakıştıranlar da vardır. Bunlar hep adanın tarih ve güzelliğinden kaynaklanmaktadır. Bu doğa harikası adaya ev sahipliği yapan antik Kadria Kenti, görülmeye değer tiyatro, agora ve liman kalıntılarıyla bu cennet adayı bir açık hava müzesine büründürmektedir.
312,4Kişi Başı
Marmaris Quad & Buggy Safari - Sabah Turu

ADRENALİN VE EĞLENCE DOLU YARIM GÜNLÜK ETKİNLİK !

1 KİŞİLİK QUAD Sadece yarım saatlik bir yolculukla şehrin mekanik karmaşasını geride bırakarak, Buggy üstünde, yanı başınızdan akıp giden dingin doğayı izlerken bulmak istemez miydiniz? Marmaris ile Gökova arasında, sadece Buggy gezilerine tahsis edilmiş I.Derece Doğal Sit alanı içinde yapılan yarım günlük Buggy gezilerimiz, her yaştan biniciye doğanın bu dost canlıları ile keyifli anlar vadediyor. Daha önce hiç Buggy kullanmamış olmanızın sizi bu zevkten mahrum bırakmasına izin vermeyin. Unutulmayacak bir deneyim için bize katılın. Süre: Yaklaşık 2 saat 30 dk ( 14:30-17:00 arası - Lütfen saatlerin sadece rehberlik amaçlı olduğunu ve değişebileceğini unutmayın )
443,66Kişi Başı
Marmaris Quad Safari - ( 2 KİŞİLİK FİYATI ) Sabah Turu

ADRENALİN VE EĞLENCELİ DOLU YARIM GÜNLÜK ETKİNLİK !

2 KİŞİLİK QUAD Sadece yarım saatlik bir yolculukla şehrin mekanik karmaşasını geride bırakarak, Quad üstünde, yanı başınızdan akıp giden dingin doğayı izlerken bulmak istemez miydiniz? Marmaris ile Gökova arasında, sadece Quad gezilerine tahsis edilmiş I.Derece Doğal Sit alanı içinde yapılan yarım günlük Quad gezilerimiz, her yaştan biniciye doğanın bu dost canlıları ile keyifli anlar vadediyor. Daha önce hiç Quad kullanmamış olmanızın sizi bu zevkten mahrum bırakmasına izin vermeyin. Unutulmayacak bir deneyim için bize katılın. NOT : QUAD MAKSIMUM 2 KIŞI ALACAĞINI LÜTFEN UNUTMAYIN, BU QUAD'IN FIYATIDIR. Süre: Yaklaşık 2 saat 30 dk ( 14:30-17:00 arası - Lütfen saatlerin sadece rehberlik amaçlı olduğunu ve değişebileceğini unutmayın )
443,66Kişi Başı
Efes

EFES, AKDENİZ'İN EN İYİ KORUNMUŞ VE EN BÜYÜK ANTİK KENTİDİR.

Efes, Akdeniz'in en iyi korunmuş ve en büyük antik kentidir. Eski dünyanın yedi harikasından biri olan Artemis Tapınağı'na ev sahipliği yaptığı için ünlüdür. Antik genelev için gizli bir tünele ev sahipliği yapan Celsius Kütüphanesi'ni inşa eden ilk 2 hikayeye ev sahipliği yapıyor. Elton John, Sting, Diana Ross ve Tom Jones gibi dünyaca ünlü akustiği barındıran büyük amfitiyatroya hayran kalmışlardır. Efes'te dolaşmak, büyük bir açık hava müzesinde dolaşmak gibidir. Kısa bir yolculuk mesafesinde, Meryem Ana'nın tapınağı, hayatının son günlerini geçirdiği ve Vatikan tarafından hac yeri ilan edildiği biliniyor. Sakin bir atmosferle çevrili manevi bir yer. Bu muhteşem arkeoloji sitesi her yıl milyonlarca ziyaretçiyi kendine çekiyor ve keşfetmeniz için sürekli yeni keşifler sunuyor. Süre ; Yaklaşık 12 saat 30 Dakika (07: 00-19: 30 – Zamanlamanın Yol ve trafik durumuna göre Rehber tarafından değişikliğe tabi olabileceğini lütfen unutmayın)
443,66Kişi Başı
Pamukkale

DÜNYANIN 8 İNCİ DOĞAL HARİKASI.

Binlerce yıldır yamaçta parlayan beyaz pamuklu kaleleri, sıcak kaplıca havuzları ile doğal fenomen, sevgiyle dünyanın 8. Doğal harikası olarak bilinir. Kelimenin tam anlamıyla tarihin üzerinde yüzerken, Hierapolis'in antik kentinde, Kleopatra'nın kendisinin yıkandığı söylendiği sıcak termal baharda bir dalış yapın ve bu onun genç görünüşünü kazandığı söylenir. Roma amfitiyatrosu ve şaşkınlık ve olasılıklarla dolu tarihi müzede dolaşırken Roma ayak izlerinde yürüyün. Unesco tarafından kültürel miras alanı olarak tanınır. Tatilinizin bir parçası olarak görülmesi gereken bir doğa harikası. Süre ; Yaklaşık 13 saat (07: 00-20: 00 – Zamanlamanın Yol ve trafik durumuna göre Rehber tarafından değişikliğe tabi olabileceğini lütfen unutmayın)
443,66Kişi Başı
Dalyan Caunos Feribot Turu

3 BİN YIL GÖRKEMLİ KAYA MEZARLARI, İZTUZU PLAJİ VE ÇAMUR BANYOSU.

Ülkemizin en ilginç yörelerinden biri olan Dalyan’a deniz yolu Feribot ile ulaştıktan sonra, sizi, labirent sazlıklar arasında yapılacak büyüleyici bir nehir yolculuğu beklemektedir. Bu unutulmaz nehir gezisi esnasında, Caretta Caretta kaplumbağalarının son yumurtlama yerlerinden biri olan ve bir tarafı deniz diğer tarafı tatlı su ile çevrili İztuzu plajı, Antik Karia medeniyetine ait Kral Mezarları ile sağlık ve eğlence kaynağı Çamur Banyolarının keyfini çıkarabilirsiniz. Diğer gezilere oranla daha uzun ve yorucu olmakla birlikte, her biri ayrı bir ziyaret nedeni olabilecek güzellikte olan Tarih, Doğa ve Sağlık Turizminin şaheserleri ile taçlandırılmış bu güzide yöreyi mutlaka görmelisiniz.
498,79Kişi Başı
Jip Safari

MARMARİS ÇEVRESİNDE EŞSİZ DOĞA VE GÜZELLİKLERİ KEŞFEDİN

Bozburun Yarımadası'nın muhteşem manzarasının keyfine varabilir ve arazi parkurunda adrenalin dolu bir macera yaşayabilirsiniz. Su silahlarının da konuklarımız tarafından kullanıldığı bu arazi parkurunda eğlencenin tadını sonuna kadar çıkartabilirsiniz. Jip Safari Turu esnasında Marmaris’in en güzel manzaralarına sahip olan mekanları gezeceksiniz, çam ormanları, köyler, Turgut şelalesi ve Orhaniye kızkumu bunların arasındadır. Acentemiz bünyemizde kendi sahip olduğumuz jiplerimiz ile sizlere en iyi fiyat garantisi sunuyoruz. Turumuz esnasında tüm giriş ücretleri, öğle yemeği ve Türkçe rehberlik hizmeti ödeyeceğiniz fiyat içerisindedir. Gruplara özel fiyat indirimi için lütfen bizimle iletişime geçin.   Güneş ve manzaralarla dolu harika bir eğlence dolu gün!
236,27Kişi Başı
At Safari - Sabah Turu

DOĞA İÇERİSİNDE FARKLI BİR HEYECAN YAŞAMAYA HAZIR MISINIZ ?

Sadece yarım saatlik bir yolculukla şehrin mekanik karmaşasını geride bırakarak, kendinizi at sırtında, yanı başınızdan akıp giden dingin doğayı izlerken bulmak istemez miydiniz? Marmaris ile Gökova arasında, sadece at gezilerine tahsis edilmiş I.Derece Doğal Sit alanı içinde yapılan yarım günlük at gezilerimiz, her yaştan biniciye doğanın bu dost canlıları ile keyifli anlar vadediyor. Daha önce hiç ata binmemiş olmanızın sizi bu zevkten mahrum bırakmasına izin vermeyin. Unutulmayacak bir deneyim için bize katılın.
315,03Kişi Başı
Aqua Dream Marmaris Water Park

HER YAŞ İÇİN UYGUN ADRENALİ YÜKSEK MARMARİS’İN EN BÜYÜK SU PARKI

Dalga havuzuna dalın, akarsularda sürün ve su kanallarında ve etkileyici su kaydıraklarında yarışın. Kapsamlı tesisleri ve su atraksiyonları ile AquaDream Su Parkı, tüm aile için bir kazanan olacağından emin olabilirsiniz. Sadece mayonuzu getirdiğinizden emin olun! Bu cazibe sadece bir dalga havuzu ile kesintisiz bir heyecan sağlamakla kalmaz, aynı zamanda çevredeki bölgenin ve Marmaris Körfezi'nin harika manzarasına sahiptir. Parktaki Tepe Restaurant ve Bar'da su temalı eğlenceye ara vererek yiyecek ve içeceklerin tadını çıkarın. Her bütçeye ve damak zevkine uygun yemek seçenekleri sunan restoran, kapalı ve açık oturma seçenekleri de sunuyor. Park her gün 09:30 - 17:30 saatleri arasında açıktır ve ücretsiz otelden alma ve bırakma dahildir. Aqua Park girş yapan müşterilere ücretsiz olarak kilitli soyunma dolabı verilecektir. Tüm aileniz ile eğlence dolu bir gün. Süre Zaman aralığı ( 10:00 - 17:00 arası - Saatlerin sadece rehberlik amaçlı olduğunu ve değişebileceğini lütfen unutmayın )
393,78Kişi Başı
Dalyan Kaunos Otobüs Turu

3 BİN YIL GÖRKEMLİ KAYA MEZARLARI, İZTUZU PLAJİ VE ÇAMUR BANYOSU

Ülkemizin en ilginç yörelerinden biri olan Dalyan’a deniz veya karayolu ile ulaştıktan sonra, sizi, labirent sazlıklar arasında yapılacak büyüleyici bir nehir yolculuğu beklemektedir. Bu unutulmaz nehir gezisi esnasında, Caretta Caretta kaplumbağalarının son yumurtlama yerlerinden biri olan ve bir tarafı deniz diğer tarafı tatlı su ile çevrili İztuzu plajı, Antik Karia medeniyetine ait Kral Mezarları ile sağlık ve eğlence kaynağı Çamur Banyolarının keyfini çıkarabilirsiniz. Diğer gezilere oranla daha uzun ve yorucu olmakla birlikte, her biri ayrı bir ziyaret nedeni olabilecek güzellikte olan Tarih, Doğa ve Sağlık Turizminin şaheserleri ile taçlandırılmış bu güzide yöreyi mutlaka görmelisiniz.
446,29Kişi Başı